ROZWIĄZANIA IBM

Uwolnij maksymalny potencjał biznesowy swojego przedsiębiorstwa dzięki najnowszej technologii, która dostarcza moc obliczeniową na najwyższym poziomie.

Inet Sp. z o.o.

Usługi i Systemy Informatyczne – IBM GOLD Business Partner | Authorized System and Storage

Specjalizujemy się w sprzedaży systemów magazynowania i zarządzania zasobami danych nowej generacji. Jako oficjalny partner IBM dostarczamy rozwiązania skierowane do zastosowań korporacyjnych oraz dla sektora MŚP. W ofercie znajdują się urządzenia, które charakteryzuje niezawodność oraz wysoka wydajność. Dostępne modele macierzy, serwerów i bibliotek taśmowych to rozwiązania dopasowane do potrzeb współczesnych klientów ceniących sobie przede wszystkim bezpieczeństwo i funkcjonalność. Ich konstrukcje oraz wymiary zapewniają możliwość efektywnego wykorzystania przestrzeni i rozbudowy infrastruktury informatycznej w przyszłości.

Urządzenia IBM dla przedsiębiorstw

NOWA GENERACJA URZĄDZEŃ

W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze rozwiązania IBM – firmy znanej z wdrażania technologii, które przez dekady wyznaczały branżowe standardy. Korzystają one z efektywnych systemów magazynowania i przetwarzania danych przystosowanych do wyzwań stawianych przez współczesny rynek IT.

OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ

Systemy IBM wykorzystują unikalne rozwiązania z zakresu SI i nowoczesne technologie, pozwalając na jeszcze lepszą optymalizację działania firmowej infrastruktury IT. Charakteryzują się przy tym wyjątkową szybkością i możliwością obsługi środowiska chmury hybrydowej.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zabezpieczenia stosowane w urządzeniach IBM pozwalają na skuteczną ochronę informacji m.in. poprzez tworzenie kopii danych i odtwarzanie ich w razie potrzeby. Umożliwia to stworzenie skutecznego rozwiązania ochronnego przed atakami zewnętrznego oprogramowania.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu o produktach IBM oferujemy profesjonalne doradztwo w sprawie doboru najlepszych rozwiązań technologicznych dla firm naszych klientów. Dbamy przy tym o szybką realizację każdego ze zleceń, aby jak najszybciej mogli oni zmodernizować informatyczną infrastrukturę firmową.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY NASZEJ OFERTY (+48)172-273-111

OFERTA

MACIERZE NVMe

MACIERZE HYBRYDOWE

MACIERZE NVMe

Flash System 5200​

Opis produktu ↓

MACIERZE NVMe

FlashSystem 5015, 5035​

Opis produktu ↓

MACIERZE HYBRYDOWE

Flash System 7200​

Opis produktu ↓

SERWERY

BIBLIOTEKI TAŚMOWE

SERWERY

Serwery
Power

Opis produktu ↓

BIBLIOTEKI TAŚMOWE

Tape System TS4500​

Opis produktu ↓

BIBLIOTEKI TAŚMOWE

Tape System TS4300

Opis produktu ↓

KONTAKT

Dane do faktury:

INET Sp. z o.o. Ul. Handlowa 3, 36-100 Kolbuszowa NIP: 814-15-48-951

Nr konta bankowego:

Bank ING: 54105015621000009031865422

Kontakt:

E-mail: inet@inet.biz.pl

Telefony:

Biuro: 17 2273 111 Serwis urządzeń fiskalnych: 601 236 640

Godziny otwarcia:

od Poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Dodatkowe Informacje:

Copyright © 2022 inet.biz.pl